Wybierz firmę Reset

JANPOL Eskulap


Materace janpol,Materace sosnowiec,Łóżka sosnowiec,Stelaże Materace janpol,Materace sosnowiec,Łóżka sosnowiec,Stelaże Materace janpol,Materace sosnowiec,Łóżka sosnowiec,Stelaże

Materac przeciwodleżynowy.

 • Wykonanie z pianki wysokoelastycznej o grubości 8 cm, na którą nałożono piankę termoelastyczną (tzw. „piankę leniwą”) o grubości 6 cm.
 • Połączenie z pokrowcem paroprzepuszczalnym zapewnia doskonałą wentylację i ochronę przed odparzeniami skóry.
 • Możliwość zamówienia materaca w pokrowcu paroprzepuszczalnym-wodoszczelnym, antyalergicznym lub niepikowanym pokrowcu z dzianiny jersey.
 • Wysokość materaca: ok. 14 cm.


JANPOL T25


Materac przeciwodleżynowy to specjalna konstrukcja wykonana z pianki poliuretanowej o gęstości 25 kg/m3. Specjalne wzajemnie prostopadłe wycięcia wkładu sprawiają że krążenie krwi jest niczym nie ograniczane, a zalecany dla tego rozwiązania pokrowiec paroprzepuszczalny zapewnia doskonałą wentylację i ochronę przed odparzeniami skóry. To rozwiązanie jest szeroko stosowane w opiece obłożnie chorych. Materac przeciwodleżynowy wykonujemy w połączeniu z pokrowcem: * paroprzepuszczalnym - wodoszczelnym * nieprzepuszczalnym - zmywalnym * antyalergicznym * jersey * Interlock Wysokość materaca: ok. 12 cm Materac przeciwodleżynowy z pianki T25 w pokrowcu paro przepuszczalnym -wodoszczelnym, nieprzepuszczalnym - zmywalnym lub typu Interlock jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych pod nr rej. PL/DR 011823, a co za tym idzie może być sprzedawany z 7% VAT.


JANPOL T35


Materac przeciwodleżynowy to specjalna konstrukcja wykonana z pianki poliuretanowej o zwiększonej sprężystości (gęstość 35 kg/m3). Specjalne wzajemnie prostopadłe wycięcia wkładu sprawiają że krążenie krwi jest niczym nie ograniczane, a zalecany dla tego rozwiązania pokrowiec paroprzepuszczalny zapewnia doskonałą wentylację i ochronę przed odparzeniami skóry. To rozwiązanie jest szeroko stosowane w opiece obłożnie chorych. Materac przeciwodleżynowy wykonujemy w połączeniu z pokrowcem: * paroprzepuszczalnym - wodoszczelnym * nieprzepuszczalnym - zmywalnym * antyalergicznym * jersey * Interlock Wysokość materaca: ok. 12 cm


JANPOL T25


Materac przeciwodleżynowy to specjalna konstrukcja wykonana z pianki poliuretanowej o gęstości 25 kg/m3. Specjalne wzajemnie prostopadłe wycięcia wkładu sprawiają że krążenie krwi jest niczym nie ograniczane, a zalecany dla tego rozwiązania pokrowiec paroprzepuszczalny zapewnia doskonałą wentylację i ochronę przed odparzeniami skóry. To rozwiązanie jest szeroko stosowane w opiece obłożnie chorych.

Materac przeciwodleżynowy wykonujemy w połączeniu z pokrowcem:

 • paroprzepuszczalnym - wodoszczelnym
 • nieprzepuszczalnym - zmywalnym
 • antyalergicznym
 • jersey
 • Interlock

Wysokość materaca: ok. 12 cm.

  Materac przeciwodleżynowy z pianki T25 w pokrowcu paro przepuszczalnym -wodoszczelnym, nieprzepuszczalnym - zmywalnym lub typu Interlock jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych pod nr rej. PL/DR 011823, a co za tym idzie może być sprzedawany z 7% VAT.


JANPOL T35


Materac przeciwodleżynowy.

Materac przeciwodleżynowy to specjalna konstrukcja wykonana z pianki poliuretanowej o zwiększonej sprężystości (gęstość 35 kg/m3). Specjalne wzajemnie prostopadłe wycięcia wkładu sprawiają że krążenie krwi jest niczym nie ograniczane, a zalecany dla tego rozwiązania pokrowiec paroprzepuszczalny zapewnia doskonałą wentylację i ochronę przed odparzeniami skóry. To rozwiązanie jest szeroko stosowane w opiece obłożnie chorych.
Materac przeciwodleżynowy wykonujemy w połączeniu z pokrowcem:

 • paroprzepuszczalnym - wodoszczelnym
 • nieprzepuszczalnym - zmywalnym
 • antyalergicznym
 • jersey
 • Interlock

Wysokość materaca: ok. 12 cm


JANPOL T25 – wkład skracający


Materac piankowy o gęstości 25 kg/m3, zaprojektowany do łóżek szpitalnych z możliwością regulacji części pod głowę i pod nogi.
Materac polecamy w połączeniu z pokrowcem:

• jersey
• Interlock

Wysokość materaca ok. 12 cm


JANPOL T35 – wkład skracający


Materac piankowy o gęstości 35 kg/m3 (o zwiększonej twardości), zaprojektowany do łóżek szpitalnych z możliwością regulacji części pod głowę i pod nogi.
Materac polecamy w połączeniu z pokrowcem:

• jersey
• Interlock
Wysokość materaca ok. 12 cm


JANPOL T25 - regulacja oparcia


Materac piankowy o gęstości 25 kg/m3, zaprojektowany do łóżek szpitalnych z możliwością regulacji części pod głowę.
Materac polecamy w połączeniu z pokrowcem:

• jersey
• Interlock

Wysokość materaca ok. 12 cm


JANPOL T35 - regulacja oparcia


Materac piankowy o gęstości 35 kg/m3 (o zwiększonej twardości), zaprojektowany do łóżek szpitalnych z możliwością regulacji części pod głowę.
Materac polecamy w połączeniu z pokrowcem:

• jersey
• Interlock

Wysokość materaca ok. 12 cm


JANPOL paroprzepuszczalny-wodoszczelny


Pokrowiec paroprzepuszczalny-wodoszczelny wykonany jest z poliestru z wodoszczelną, paroprzepuszczalną i antyalergiczną powłoką poliuretanową. Pokrowiec można prać w temperaturze do 95 °C lub czyścić chemicznie oraz prasować w temperaturze do 150 °C.

Najważniejszą cechą pokrowca paroprzepuszczalnego jest wodoszczelność przy jednoczesnej przepuszczalności pary wodnej (materiał "oddychający"). To sprawia że pokrowce tego typu idealnie nadają się do opieki ludzi obłożnie chorych, ponieważ nie powodują odparzeń skóry. Nadają się również dla alergików oraz jako pokrowce na materace do łóżek szpitalnych. Zastosowany materiał posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.


JANPOL nieprzepuszczalny - zmywalny


Pokrowiec nieprzepuszczalny - zmywalny wykonany z tkaniny frotte z powłoką PCV o właściwościach grzybobójczych, wodoodpornych i antybakteryjnych. Pokrowiec można prać w temperaturze do 95 °C oraz prasować w temperaturze do 150 °C. Brak możliwości czyszczenia chemicznego.

Zastosowanie: pokrowce do materacy szpitalnych, podkłady higieniczne.
Zastosowany materiał posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.


JANPOL Antyalergiczny


Pokrowiec antyalergiczny chroni przed działaniem roztoczy i alergenów. Jest wykonany z tkaniny poliestrowo-bawełnianej z naniesioną powłoką mikroporowatego polimeru, co zapewnia barierowość tkaniny. Pokrowiec można prać w temp. 40 °C.

Zastosowany materiał posiada atest Instytutu Inżynierii Materiałów Włókienniczych w Łodzi.


JANPOL Jersey


Pokrowiec typu jersey (40% bawełna, 36% poliamid, 24% poliester) jest przeznaczony do prania w temp. do 60 °C.


JANPOL Interlock


Pokrowiec Interlock jest dzianiną bawełnianą z dodatkiem włókien syntetycznych zwiększających jej elastyczność. Zaletą pokrowca jest możliwość wielokrotnego prania w temp. do 60 °C .


JANPOL Skaj


Pokrowiec ze skaju przeznaczony jest na materace narażone na duże zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne ze względu na jego dużą wytrzymałość i łatwość czyszczenia na mokro.

Zapraszamy do naszego salonu

SOSNOWIEC
P.P.U.H "KAMIL"
ul. KOMUNY PARYSKIEJ 73 BRAMA OD ul.SOKOLSKIEJ.
tel. (32) 294 75 35

Mogą państwo u nas zamówić wszystkie materace dostępne na stronach WWW.JANPOL.PL
WWW.SEMBELLA.PL

materace sosnowiec,materace janpol